Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

O nás

KILTORYS je moderní pánský volný oděv, který jsem si vymyslel, navrhnul, ušil, otestoval a teď ho nabízím i Vám. Je lehce inspirovaný skotským kiltem, ale proti svému skotskému příbuznému je vyroben z moderních materiálů, které více odpovídají našemu českému podnebí a místo urputného trvání na tradičních kostkovaných vzorech jsem se přiklonil k vojenským maskáčovým a posléze jednobarevným látkám, které jsou více vhodné pro běžné denní nošení v městské džungli i v přírodě.

Jsem Honza Pávek st., věkem už ne chlapec, ale zdaleka ne důchodec. Narozen v devadesátém roce minulého století. Mám dva syny, jednu ženu, někdy bych to bral obráceně. :) Ač vyučený nástrojař (se šetiletou tovární praxí), rozhodl jsem se jít (šít) úplně jiným směrem a zásadní moment se odehrál před deseti lety, když jsem si poprvé sedl za šicí stroj (psal se listopad 2011). Rok poté jsem běžel pro živnosťák a od té doby profesionálně píchám do látky. :) V Šití tedy nejsem žádný novic, ale spíš už zaběhlý řeholník. :)

Jasně, že ano. Se ženou Luckou máme brutálně (fakt :) ) vytuněnou textilní dílnu v Žamberku, kde umíme šít, vyšívat, cokoli potisknout, řezat laserem, hrát si s 3D tiskem a jiné šílenosti. Umíme ušít, vyšít, přišít, zašít, nebo přešít cokoli textilního a zakázkové výrobky z naší dílny se používají po celém světě třeba u hokejistů v NHL, u policie, záchranářů, vojáků, extrémních sportovců, ale i řemeslníků, motorkářů a u mnoha dalších. V šití nás nic nepřekvapí a vzhledem k tomu, že už jsme šili batoh na papouška, postroje na psy, bazén (fakt :) ), obal na šamanský buben i taktickou vestu pro kameramana, kterým byla živá kráva (opravdu :) ), tak si troufám tvrdit, že ušijeme naprosto cokoli od podprsenky po autoplachtu. :)

CHOVNÁ STANICE KILTORYSŮ

Čs. Armády 747, 564 01 Žamberk

cca 71 hodin pěší chůze od I.P. Pavlova (stanice metra C)

 

Kontakty
Honza z KILTORYSu
Honza z KILTORYSu
KOPYRAJT ORAJT! (c)2021
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz